Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Partneři | PC Služby
+420 736 744 648 info@pcsluzby.eu

Partneři

Produkty a služby Jablotron

Jsme certifikovaným montážním partnerem společnosti Jablotron. Nabízíme nezávaznou konzultaci a profesionální instalaci následujících produktů – pomůžeme vám zabezpečit vaši rodinu a majetek.

 

tel.: +420 774 095 848
email: info@dkalarm.cz

Apartmán Aquasleep

pohodlné ubytovanie v meste Veľký Meder, neďaleko od termálneho kúpaliska so svojimi službami Vás čaká počas celého roka.
Našim prvoradým cieľom je poskytovať také ubytovacie služby, ktoré vyhovujú požiadavkám súčasnej doby a zabezpečujú svojim hosťom kvalitné ubytovanie a úplné súkromie v príjemnom prostredí.
Ubytovanie je vhodné pre širokú vrstvu návštevníkov – pre rodiny s deťmi, pre mladých, aj pre športovo orientovaných hos­tí.

 

tel.: +421 905 381 863
email: aquasleep@aquasleep.sk

Penzion Na Vyhlídce Pavlov u Mikulova

Využijte volné ubytovací kapacity našeho nového penzionu s vinným sklepem. Penzion NA VYHLÍDCE se nachází ve vinařské obci Pavlov na Jižní Moravě. Ubytovat se můžete ve dvanácti apartmánech vybavených vlastní kuchyňkou a koupelnou se soc. zařízením.

 

tel.: +420 602 570 147
email: ivetkinclova@seznam.cz

Ubytování v roubené chalupě

Nabízíme vám stylové ubytování v roubené chalupě v malebném prostředí Jeseníků v Nových Losinách, v nadmořské výšce 700 m.n.m., na hranici CHKO Jeseníky, přírodní rezervace Přemyslovské sedlo a přírodní památky Letní stráň.

 

tel.: +420 605 185 049
tel.: +420 733 227 501
email: dveroubenky@seznam.cz

Penzión Lampáš

Útulný penzión, ktorý sa nachádza v prímestskej časti mesta Poprad. Jeho výhodná poloha zabezpečuje širokú paletu športových, relaxačných a kultúrnych možností. Je vhodný ako na príležitostné ubytovanie jednotlivcov, tak i ubytovanie menších skupín resp. rodiny, ktorá by rada prežila niekoľko dní výletmi do blízkych Vysokých Tatier či Slovenského raja.

 

tel.: +421 (0)911 947 754
email: penzion@penzionlampas.sk

Vinařství Přítluky

Ve Vinařství Přítluky máte jedinečnou možnost poznat vína z okolních vinohradů, ubytovat se ve stylových dvoulůžkových i vícelůžkových pokojích a ochutnat klasickou českou a moravskou kuchyni.

 

tel.: +420 731 460 943
email: recepce@vinarstvipritluky.cz

Hotel Terasa

Hotel Terasa se nachází blízko centra města Frýdek-Místek, přitom v klidném a krásném prostředí přehrady Olešná, s nádherným výhledem na nejvyšší horu Beskyd – Lysou horu.

 

tel.: +420 558 640 901
email: hd@hotelterasa.eu

Pivovárek RAMPUŠÁK

Náš rodinný pivovárek, dnes pod názvem Rampušák, vyrabí pivo tradičním dvourmutovým způsobem. Na historické měděné varně z roku 1936 vaříme stabilně 4 druhy stálých piv a každoročně také řadu příležitostných pivních speciálů.

 

tel.: +420 494 322 310
email: info@pivovarrampusak.cz

Penzion Kozí chlívek

Nabízíme ubytování ve stylově zařízených dvou až čtyřlůžkových pokojích. Součástí ubytování je bohatý doprovodný program, který sestavíme přímo dle vašich přání. Náš penzion poskytuje i služby pro wellness pobyt (masáže, sauna, aromatické bylinkové koupele, vířivku), adrenalinové zážitky (lanový park, čtyřkolky, tříkolky, terénní kolečkové lyže, koloběžky) či posilovnu a pingpongový stůl.

 

tel.: +420 734 622 699
email: info@kozichlivek.cz

WELLNESS-EMPORIO.cz

Vkusně zařízený interiér celého domu a dokonalé wellness ve Vás vzbudí pocit naprostého klidu, uvolněnosti a dodá pocit energie do dalších dnů.

 

tel.: +420 606 333 214
email: info@wellness-emporio.cz

Relax Hotel Valaška

Rodinné ubytovací zařízení s dlouholetou tradicí.

Nově zrekonstruovaný Relax Hotel Valaška se nachází v horské obci Horní Bečva, která je celoročně turisticky vyhledávanou destinací. Díky své lokalitě a výborné dopravní dostupnosti je hotel ideálním místem pro Vaši dovolenou.

tel.: +420 725 590 009
email: recepce@hotelvalaska.cz

AUTO MILAN ENTR s. r. o.

  • Prodej ojetých automobilů za hotové, bezhotovostním převodem nebo na splátky.
  • Možnost výhodného pojištění vozidel na místě.
  • Garance původu vozidel a ujetých km.
  • Auta převážně po prvním majiteli se servisní historií.
  • Možnost koupě na úvěr.

tel.: 602 542 912, 777 941 737
email: milan.entr@seznam.cz

Penzion U Bohuša

Penzion je situován v klidné části Lednice, nedaleko centra a poblíž lázní. Zahradou se dá projít přímo do zámeckého parku. Celý Lednicko-Valtický areál je se svým rovinatým terénem vhodný hlavně pro cykloturistiku.

tel.: 605 350 305
email: alena@penzion-u-bohusa.cz

Penzion Sluneční dvůr

Vítejte v penzionu Sluneční dvůr, který je úmístěný v malebné obci Podhájská na Slovensku. Nabízíme příjemné ubytování a stravování.

tel.: 777 109 481
email: info@slunecnidvur.eu

HOTEL ASKINO-HORNÍK

Hotel Horník se nachází v nádherné přírodní scenérii na pozemku o rozloze 25 000 m2 s výhledem na rybník Sykovec. Během několika minut se můžete ocitnout v nejkrásnějších částech krajinné oblasti Žďárské vrchy.

tel.: 566 619 234
email: hornik@askino.cz

Hotel ALDO

Hotel ALDO je zde pro Vás již od roku 2000. V posledním roce prošel rekonstrukcí ubytování a vystavěním wellness zóny pro ubytované hosty a veřejnost. Hotel je umístěný u centru města Uničova, vzdálený asi 200 m od historického náměstí.

tel.: 585 054 007
email: hotelaldo@email.cz

MITR-TECH AUTOBATERIE-AUTODÍLY Uničov

Nádražní 909, Uničov
Otevřeno Po-Pá 8.00-16.30 tel.: 732 909 172
email: mitr-tech@email.cz

MUDr. Lenka Válková

Naše ordinace v Novém Malíně a Uničove jsou moderně a nadstandardně vybavenými ordinacemi.

Jsme odhodlání zajistit Vám i Vašim blízkým komplexní a kvalitní péči.

Naše ordinační hodiny jsme přizpůsobili i těm náročnějším a díky našemu rezervačnímu systému ušetříme i Váš čas.

Čepičky "Kvítko"

Před pár lety to začalo velkým nadšením a několika jarními čepičkami pro vlastní děti a pár kamarádek.
Dnes si pod značkou Kvítko můžete pořídit spoustu nejrůznějších pokrývek hlavy pro děti i pro dospělé. Nabízím jarní čepičky, letní kloboučky, šátečky, pirátky i teplé zimní čepice.Vybírám pro vás kvalitní materiály, které se snažím co nejlépe zpracovat, aby mé čepičky dlouho a dobře sloužily.

Mateřská škola Uničov

Mateřskou školu Komenského tvoří komplex tří účelově stavěných budov, vzájemně propojených, umístěných v klidném prostředí starého sídliště mimo komunikace a velkou školní zahradou s terasami, chodníky, velkou travnatou plochou, 5ti pískovišti, přírodní učebnou a svahem. Je dostatečně vybavena zahradním zařízením a umožňuje dětem rozmanité pohybové a další aktivity.

Pohřební služba Misericordia s.r.o.

Výběr pohřební služby je výhradně na Vás, na Vašem uvážení a rozhodnutí.

Nejste povinni sjednávat obřad u pohřební služby, která byla přivolána k převozu nebo odvozu zesnulého.

Dana Valentová

Pedikúra - Studio

Nabízíme Vám široké spektrum pedikérských služeb jako jsou klasická mokrá pedikúra, suchá přístrojová pedikúra a další druhy, které Vaše nohy nejen ošetří ale i hýčkají a roznazlují . Přijďte k nám a vyzkoušejte naše služby. Náš tým je Vám vždy ochotně k dispozici. 

BYTPOL-UNI s.r.o

  • Správa budov
  • Energetika
  • Stavební činnost
  • Projekční práce
  • Reality

Převozová služba DELTA, s.r.o.

Dopravní zdravotní služba, přeprava pacientů pojištěnců i občanů samoplátců do a ze zdravotnických zařízení po celém území ČR i Evropy

ZOD Agro Dlouhá Loučka a.s.

Společnost se zaměřuje především na zemědělskou prvovýrobu, provozuje čerpací stanici PHM , dvě prodejny smíšeného zboží a prodejnu masa a uzenin.

Svatební doplňky s.r.o.

Prodáváme veškeré svatební dekorace a doplňky pro celkové zajištění vaší svatby. LEVNÉ DEKORACE, profesionální přístup a široká nabídka svatebních dekorací.

Kontkat

Marek Dostál, DiS.

Pískov č.58
783 83 Troubelice

tel.: +420 736 744 648
e-mail: info@pcsluzby.eu

Poptávkový formulář

Můžete nás jednoduše kontaktovat prostřednictvím jednoduchého formuláře: